IT

Wsparcie dla komputerów, serwerów i sieci

Nasza firma prowadzi opiekę nad komputerami i serwerami firmowymi. Umożliwiamy wdrażanie nowego oprogramowania, ulepszanie sprzętu i konsultacje w tym zakresie. Każdym powierzonym nam komponentem zajmujemy się drobiazgowo. Każdy napotkamy problem staramy rozwiązać się jak najszybciej. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie poprawnie działającego sprzętu komputerowego w firmie jak i w domu.

Strony WWW

Wykonujemy strony internetowe dopasowane do potrzeb klienta. Zakresem obejmujemy strony zaczynając od przejrzystych, nieskomplikowanych stron w stylu one-page do witryn sklepowych z możliwością autonomicznego zarządzania treścią - panel administracyjny.

Wszystkie nasze strony charakteryzuje responsywność, czyli dopasowanie do urządzeń mobilnych różnych rozmiarów.

Konserwacja sprzętu IT

Ważnym aspektem pracy z urządzeniami komputerowymi jest ich regularna konserwacja. Każdy z nas wymaga, aby sprzęt działał stabilnie. Niestety często pomija się problem czyszczenia posiadanego sprzętu. Oferujemy gruntowne czyszczenie urządzenia, wymianę past termoprzewodzących, aktualizację oprogramowania oraz testy wydajnościowe.

W komputerach klasy PC oferujemy także inspekcję zasilaczy, wentylatorów i płyt głównych dla uniknięcia przyszłych usterek.