Poznajmy się

Historia

SPE jest mikołowską firmą, której początek przypada na rok 2014. Założycielami przedsiębiorstwa są mgr inż. Michał Aleksa oraz mgr inż. Wojciech Borys. Obaj ukończyli studia elektroniczne na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. SPE tworzy młody zespół elektroników i informatyków, których doświadczenie pozwala na kompletną realizację projektów. Wykwalifikowana kadra to podstawa działania spółki. Każdy problem jest omawiamy w celu wypracowania jak najlepszego rozwiązania.

SPE to nie tylko działalność gospodarcza. To również więź wieloletniej przyjaźni. To wspólne pokonywanie trudności. Idea, którą staramy się sumiennie i pracowicie rozwijać. W SPE praca nie jest przymusem, a działania w firmie sprawiają wiele satysfakcji. Misja, którą wypełniamy od lat niesie z sobą trud i poświęcenie, ale radość z każdego zakończonego zadania jest znakomitą rekompensatą.


Nasze motto

Motto naszej firmy to „per aspera ad astra”, co z języka łacińskiego oznacza „przez ciernie do gwiazd”. Początki naszej drogi nie należały do najprostszych, ale trudności na które napotkaliśmy ukształtowały charakter firmy. Małymi krokami dzielnie idziemy do przodu.

Na fajrant

SPE żyje nie tylko pracą. Dużą wagę przykładamy do zdrowego stylu życia. Staramy się aby sport nie odszedł w zapomnienie, ruch i tężyzna fizyczna są dla nas istotne. „W zdrowym ciele zdrowych duch”. Zachęcamy do wspólnych wycieczek krajobrazowych oraz wspólnych chwil przy ognisku (z kiełbaską i gitarą oczywiście).